“Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları” konulu resim yarışması başvuruları alınmaya başladı. - 02 11 2017

Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü; Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda, eğitim çağındaki çocuklarımızı ve gençlerimizi bilinçli tüketim ve tüketici hakları konusunda bilinçlendirmek, farkındalık yaratmak, sanatsal çalışmalarını desteklemek, değerlendirmek, sergilemek ve kalıcı eserler bırakmaya özendirmek amacıyla tüm Türkiye’de resmi ve özel okullar da eğitim ve öğretim gören ortaokul 5. 6. 7. 8. sınıf öğrencilerini kapsayan “Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları” konulu resim yarışması düzenlenmiştir.

ESERLER NEREYE TESLİM EDİLECEK?

Resim yarışmasına öğrencilerimiz, doldurup imzaladıkları fotoğraflı başvuru formu ve 35×50 formatındaki eserin aslı (orijinali) ile katılabilirler.

Öğrencilerimiz, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi http://tuketici.gtb.gov.tr/ adresinden

ayrıca https://www.facebook.com/etuketici/ ve https://twitter.com/etuketici sosyal medya adreslerinden, başvuru formu ile yarışma şartnamesine ulaşabilirler.

Öğrencilerimizin, resimlerini,1 Kasım 2017 – 02 Şubat 2018 tarihleri arasında, Yarışma Şartnamesi ekinde iletişim bilgileri belirtilen yaşadıkları şehirde bulunan Ticaret İl Müdürlüklerinde bulunan yarışma sekretaryasına, elden, posta veya kargo aracılığıyla teslim etmesi gerekiyor.

Öğrencilerimiz, ayrıca yarışmayla ilgili (0 312) 449 44 11 – 449 44 73 no’lu telefonlardan bilgi alabilirler.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Detaylı Bilgi ve Yarışma Şartnamesine Ulaşmak İçin;

http://tuketici.gtb.gov.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis