Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokulu ve Behiye Selim Pars Ortaokulunda Çevre ve Geri Dönüşüm Eğitimlerimizi Gerçekleştirdik... - 02 12 2015

TÜKÇEV, Ambalaj atıklarının çevreye olan etkileri ve geri dönüşümün önemi konularında genç beyinlerde bilinç oluşturmak ve farkındalık yaratmak için başlattığı eğitim çalışmalarına devam ediyor. 2015 yılının sonuna geldiğimiz şu günlerde, yıl boyu süren, çocuklara ve öğretmenlerine yönelik eğitim çalışmalarımızla binlerce bireyi geri kazanım ve önemi hakkında bilgilendirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

2 Aralık 2015 tarihinde, TÜKÇEV ve Küçükçekmece Belediyesi el ele vererek Yeşilyuva İlkokulu ve Behiye Selim Pars Ortaokulu’nda, "Ambalaj Atıkları/Geri Kazanım ve Önemi" hakkında sunum ve videolarla birlikte eğitim verilmiştir. 550 kişinin katılımı ile gerçekleşen eğitimlerde öğrencilerin soruları Pınar KÖROĞLU tarafından cevaplanmıştır.

Eğitim sonrasında TÜKÇEV’e ve Küçükçekmece Belediyesine teşekkür eden öğrencilere "Boyama Kitapları ve kalemleri", "Önce Çocuk" dergilerimiz dağıtılmıştır.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis