“Mevzuat Kapsamında Atık Yönetimi” Düzce Seminerimizi Gerçekleştirdik… - 23 11 2016

Mevzuat Kapsamında Atık Yönetimi seminerimiz ticari ve sanayi kuruluşlarının yanı sıra, çevre  konusunda faaliyet gösteren firmalara ve yerel yönetimlere atık yönetimi ile ilgili bilgilendirme yapmak ve yükümlülüklerini hatırlatmak amacıyla 23 Kasım 2016’da Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Salonunda gerçekleştirilmiştir.

Düzce’nin yanı sıra Zonguldak, Sakarya ve Bolu illerinden ilgililerin katılımıyla gerçekleştirilen seminerimize; Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri temsilcileri, Belediyelerimizin teknik uzmanları, ambalajlı ürün piyasaya süren işletmeleri, bu işletmelere çevre konusunda danışmanlık hizmeti veren çevre danışmanlık firmaları, Düzce Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlileri ve öğrencileri katılım sağlamıştır.

Yaklaşık 100 kişilik katılımın olduğu seminerde,  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Atık Yönetimi Daire Başkanlığından Sn. Hülya ÇAKIR ‘’Ambalaj Atıkları Yönetimi’’ hakkında, TÜKÇEV Sektörel İlişkiler Uzmanı Sn. Nur MERDAN ÇELİK ise “Yetkilendirilmiş Kuruluş Faaliyetleri” konusunda sunumları ile katılımcıları bilgilendirmişlerdir.

İlgili sunumları aşağıdaki başlıklara tıklayarak indirebilirsiniz...

2016 yılı Atık Yönetimi Seminerlerimizin 4.sü olan “Düzce Mevzuat Kapsamında Atık Yönetimi Semineri’ni takiben 2017 yılında da seminerlerimiz yine bakanlığımızın da desteğini alarak farklı illerde özellikle sanayi bölgelerinde devam edecektir.

Tüm katılımcılarımıza TÜKÇEV bez çantalarında vakfımızın promosyon ürünleri olan Not Defteri, Tohumlu Kurşun Kalem,  Tohumlu Kart, Broşür ve ayrıca Yönetmelik El Kitapçığı dağıtılmıştır. 

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis