TÜKÇEV "Ambalaj Atıklarının Geri Dönüşümü Eğitimlerini" Gerçekleştirmeye Devam Ediyor... - 20 10 2016

TÜKÇEV olarak sıradaki durağımız Çankaya Belediyesi oldu. Öğretmenlere yönelik Çankaya Belediyesi ve Alkın Geri Dönüşüm Hizmetleri işbirliği ile 19 Ekim 2016 tarihinde Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde tam gün süren Eğiticinin Eğitimi Semineri düzenlendi.

Gerçekleştirilen eğitimde TÜKÇEV olarak öğretmenlerimize "Ambalaj Atıklarını ve Geri Dönüşüm Süreçleriyle" ilgili bilgilendirmelerde bulunduk.

Bu kapsamda gerçekleştirmiş olduğumuz eğitim çalışmamızın konu başlıkları aşağıdaki gibidir.

  • Ambalaj atıklarının ayrı toplanması ve geri dönüşüm süreci,
  • Doğaya verdiği zararlar,
  • Ülke ekonomisine getireceği katkılar.

Eğitimin ardından tüm öğretmenlerimize; içinde Tohumlu Kartlarımız, Tohumlu Kalemlerimiz, Eğiticinin Eğitimi Sunum CD'leri, Broşürler ve Not Defterleri bulunan TÜKÇEV Dosyalarımızı hediye ettik.

Türkiye'de çevrenin, enerji kaynaklarının korunması; kaynağında ayırma ve geri dönüşüm konusunda toplumsal bilinçlenme ve ekonomiye de katkı sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda; eğitim çalışmalarımız ile, başta yarınlarımız olan çocukları çevre bilinci ve geri dönüşüm konusunda daha duyarlı bir hale getirmeyi hedefliyor ve siz değerli öğretmenlerimize bu konudaki duyarlılığından dolayı TÜKÇEV Ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis