TÜKÇEV TÜPADEM İşbirliği ile Sürdürülebilir Üretim Tüketim, Çevre ve Aile Paneli Düzenlendi. - 08 12 2014

TÜKÇEV - Tüketici ve Çevre Eğitim Vakfı

8 Aralık 2014 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesi K Salonunda saat: 9:30 - 12:30 saatleri arasında TÜPADEM ( Tüketici-Pazar-Araştırma-Danışma-Test ve Eğitim Merkezi ) işbirliği ile "Sürdürülebilir Üretim-Tüketim, Çevre ve Aile"konulu panel düzenledi.
 

TUNÇ SOYER  Seferihisar Belediye Başkanı; Yerel Yönetimlerin Bireysel Sürdürülebilir Tüketim Davranışındaki Rolü başlıklı konuşması ile Seferihisar'da yapmış oldukları çalışmaları aktardı.

METİN KOŞAR  Enerjisa Genel Müdürü; Enerji Tedariki ve Sürdürülebilirlik konu başlığı ile hazırlamış olduğu sunumunda enerji tedarik ve kullanımında sürdürülebilir politikaların uygulanması gerekliliğine değindi.

YARD. DOÇ. DR. SEVAL GÜVEN  İ.İ.B.F. Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi, Sürdürülebilir Kalkınma Açısından Aile-Tüketim ve Çevre başlıklı sunumu ile dinleyicilere, tüketim sırasında çevreninde korunmasının önemini vurguladı.

ÖZCAN PEKTAŞ  TÜKÇEV İktisadi İşletmesi Genel Müdürümüz, Kredi Kartı Kullanımında Bilinçli Tüketici konu başlıklı konuşmasında dinleyicilere ülkemizdeki kredi kartı kullanımı ile ilgili istatistiki veriler vererek, tüketimin bilinçli olması gerekliliği konusunda izleyicilere önemli bilgiler verdi.Vakfımız ve TÜPADEM işbirliği ile Hacettepe Üniversitesinde gerçekleştirilen "Sürdürülebilir Üretim - Tüketim, Çevre ve Aile" paneline Hacettepe Üniversitesi öğrencileri yoğun katılım gösterdi.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis