Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenen “Sıfır Atık Geleceğe Değer Kattık” semineri Konya’da gerçekleştirildi. - 07 06 2018

Sürdürülebilir kalkınma ilkeleri çerçevesinde atıklarımızı kontrol altına almak, gelecek nesillerimize temiz ve gelişmiş bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendinin takdirleri ile “Sıfır Atık Projesi Geleceğe Değer Kattık” konulu seminerin sekizincisi 07.06.2018 tarihinde Konya’da Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilmiştir.

Mevlana Kültür Merkezi‘nde düzenlenen seminere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Sami Şahin, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, belediyelerin personelleri, kurum müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Toplantıda Bakanlığımız  Müsteşar Yardımcısı Sayın Refik TUZCUOĞLU ile Sıfır Atık Şube Müdürü Sayın Hülya Çakır bilgilendirme yapmışlardır.

Bakanlığın Yetkilendirilmiş Kuruluşlarından olarak standımızda; katılımcılara geri dönüşüm ve çevre duyarlılığı hakkında kısa bilgiler eşliğinde broşürümüzü ileterek katılım sağladık.

.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis