Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenen “Sıfır Atık Geleceğe Değer Kattık” semineri Trabzon’da gerçekleştirildi. - 08 05 2018

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen “Sıfır Atık” projesi kapsamında düzenlenen “Sıfır Atık Geleceğe Değer Kattık” konulu seminer 18 Mayıs 2018 tarihinde Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Seminere Trabzon Valisi Yücel Yavuz, eşi Şengül Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, siyasi parti temsilcileri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Dökmen, bakanlık yetkilileri, kamu kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu seminerde konuşma yaptılar.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Dökmeci, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile öğrencilerin katıldığı seminerde, uzmanlar projeye ilişkin sunum yaptı.

Bakanlığın Yetkilendirilmiş Kuruluşlarından olarak standımızda; katılımcılara geri dönüşüm ve çevre duyarlılığı hakkında kısa bilgiler eşliğinde broşürümüzü ileterek katılım sağladık.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis