"Girişimciler için Biyomimikri" AB Projemiz TRT Radyo1 “Gecenin İçinden” programında ayrıntılı olarak ele alındı. - 09 04 2017

"Girişimciler için Biyomimikri" AB Projemiz; Tüketici ve Çevre Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyemiz Ömer F. UÇMAN ve Biyans Biyolojik Ürünler Ltd. Şti.nin kurucusu Zeynep Yurtkuran ÇETEREZ ‘in konuk olduğu TRT Radyo1 “Gecenin İçinden” programında ayrıntılı olarak ele alındı.

9 Nisan 2017 Pazar günü TRT Radyo1 kanalında yayınlanan “Gecenin İçinden” programına katılan Ömer F. UÇMAN ve  Zeynep Yurtkuran ÇETEREZ ; Tüketici ve Çevre Eğitim Vakfının öncülüğünde yürütülen ve AB Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansının desteklediği "Girişimciler için Biyomimikri" projesini radyo programında yaptıkları keyifli sohbetlerde anlatarak önemli bilgiler verdiler.

Zamanla doğada test edilmiş ve başarılı olmuş model ve stratejileri insan hayatına uygulayarak, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen Biyomimikri yaklaşımının konuşulduğu bu keyifli radyo programını aşağıdaki youtube videosundan dinleyebilirsiniz.

 

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis