TÜKÇEV Yine Bir Çevre Temizliği Etkinliğinde… - 19 04 2017

Çocukların doğa ve çevre sorunlarıyla ilgili bilgi, birikim ve duyarlılıklarını artırmak sorumlu birer birey olmalarına yardımcı olmak amacıyla; Çubuk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte TÜKÇEV, Çubuk Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ileçevre temizliği yapıldı.

Çubuk Kaymakamı İbrahim Çenet, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Aslan, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Amirleri ve yaklaşık 1000 öğrenci katıldı.

Atatürk Pakında “Çevre Temizliği” etkinliği Çubuk Kaymakamı İbrahim Çenet ve Belediye Başkanı Tuncay Acehan’ın açılış konuşmalarının ardından başlayarak, Çubuk Çayı Vadisi boyunca devam etti.

Çubuk Belediyesi ve TÜKÇEV tarafından, şapka, t-shirt, boyama kitabı, Önce Çocuk dergisi, tohumlu kartpromosyon ürünleri dağıtılmıştır.Ayrıca Belediye Başkanı Tuncay Acehan TÜKÇEV standında bizzat kendisi öğrencilerle ilgilenerek tohumlu kartlarımızdan verdi.

TÜKÇEV Vakfı olarak doğayı korumak ve gelecek nesillerimize temiz çevre bırakabilmek için farkındalık yaratmak ve bilinçlendirmek amaçlı faaliyetlerimiz, eğitimlerimiz her geçen gün daha da artan coşkumuzla devam edecektir.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis